Rezultati konkursa "Čarobno oko"

Visoka, 28. jun 2014.

U želji da promoviše prirodne lepote i podrži život ljudi u slivu Velikog Rzava, Malog Rzava i Panjice, Đačka zadruga "Zvončić" je raspisala foto konkurs "ČAROBNO OKO". Fotografije su za temu imale prirodu, ljude i događaje iz ovog kraja, što je i naglašeno u uslovima konkursa. Na konkurs je prispeo veliki broj kvalitetnih fotografija. Sve fotografije je žirirao Dragan Bosnić, poznati fotograf iz Beograda.

Prvu nagradu dodelio je fotografiji "Orač", Petra Marjanovića, drugu nagradu fotografiji "Visočka banja u jesen" Bojana Bralušića, a treću fotografiji "Sejač" Momčila Dimitrijevića. Poseban žiri je proglasio i nagradio i najbolju đačku fotografiju. Nagrađena je fotografija "Škola" Milke Sarić. Izradu velikih formata deset najboljih fotografija darivao je studio Foto "Zvezda" iz Užica.

Đačka zadruga planira da izabrane fotografije izloži na više javnih mesta.

Orač

Visocka banja